SOMFY

Logo somfy  Expert somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Ovládejte celou svou domácnost jedním dotekem svého chytrého telefonu. Předem nastavené “scénáře“ nabídnou celé vaší rodině příjemné pohodlí i bezpečí, těšit se můžete také na výrazné úspory na energiích.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže. Představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

instalace i servis

Zajištujeme instalaci i servis výrobků Somfy


Jaký systém automatizace zvolit?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako žaluzie či markýzy, garážová vrata, ale i osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace – aplikace Connexoon, nebo systém TaHoma®.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud pak například větrné čidlo zaznamená příliš silný vítr, markýza se sama zatáhne.

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě (markýza byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat).

Design TaHomy

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

Zjistěte o systému více, nebo nás pro získání systému TaHoma® rovnou kontaktujte, rádi vám vše vysvětlíme a pomůžeme.


img

S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu


O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost – máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Aplikace Connexoon

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon

Aplikace Connexoon Window se stará o stínění, Connexoon Access o vrata a bránu a Connexoon Terrace o útulné prostředí na vaší terase.

Aplikace Connexoon

Connexoon si můžete vybrat s jednou aplikací nebo s libovolnou kombinací dvou. Na výběr máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo se obraťte přímo na nás, jsme zde pro vás.

Somfy katalog – Automatizace domácnosti

Somfy katalog – Řešení pro vrata a brány

Certifikát Somfy

Zajímá vás víc? Ptejte se

Poradíme vám! Jsme vám k dispozici, ať už vás zajímají konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost přinést.


VHMONT – VRATA NEJEN PRO CHLAPA – GARÁŽOVÁ VRATA

Montáž garážových vrat od teamu VHMONT